خانه / ارتباط با ما / درخواست آن بن شدن

درخواست آن بن شدن

دوستانی که به دلایل مختلف از سرورهای پارس استرایک محروم یا بن  شدند می بایست مشخصات خود به همراه  تعهد مبنی بر عدم تکرار مزاحمت در سرورها و هزینه آنبن شدن را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایند.

لطفا قبل از ارسال درخواست به نکات زیر توجه داشته باشید:

*شما می توانید از این قسمت دلیل محرومیت خود را مشاهده کنید در صورتی که گزارش و دلیل محرومیت را پیدا نکردید مشخصات خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید حداکثر بعد از مدت ۱ هفته علت محرومیت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

*در صورتی که موقتا از سرور بن شدید نیازی نیست درخواست دهید و بعد مدت تعیین شده آن بن خواهید شد.

*اگر دلیل محرومیت دائم شما استفاده از تقلب یا چیت باشد برای آن بن شدن باید اطلاعات خواسته شده را از طریق فرم زیر ارسال کرده و جریمه استفاده از تقلب را از طریق این قسمت بپردازید.

*اگر دلیل محرومیت دائم شما مزاحمت و یا استفاده از کلمات و نام های رکیک و خلاف قوانین بوده می توانید با پرداخت جریمه و ارسال مشخصات و تعهد از طریق فرم زیر آن بن شوید.

*برای پرداخت جریمه حتما باید در انجمن ثبت نام کرده و ایمیل خواسته شده در فرم زیر را صحیح وارد کنید.

 

توجه:

ابتدا باید جریمه آن بن را از طریق لبنک زیر پرداخت فرمایید سپس فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید در غیر اینصورت درخواست شما بررسی نخواهد شد.

پرداخت جریمه

 

ارسال فرم آن بن پس از پرداخت جریمه:

نام کاربری در انجمن (الزامی)

نام در بازی (الزامی)

شماره تراکنش پرداخت (الزامی)

نام سرور (الزامی)

نکته: برای پیدا کردن Steam ID خود وارد یکی از سرورها شده و دستور Status را از طریق کنسول (کلید ~) وارد کنید.STEAM_0:0:11111111 :مثال استیم آی دی

(الزامی)Steam ID

ایمیل شما (الزامی)

توضیحات در مورد تعهد و... (الزامی)

کد امنیتی(الزامی)
captcha